21 kroków do Twojej destynacji

Lokalizacja naszej inwestycji pozwala na szybki dostęp do centrum miasta oraz do tras wylotowych. W niedalekiej okolicy znajduje się Dworzec Metropolitalny, centra handlowo-usługowe, kina, hale sportowe, przestrzenie targowe i wiele innych.

To mieszkania w otoczeniu
flory endemicznej

Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie niezwykle malowniczej doliny Bystrzycy, nieopodal ujścia Czerniejówki. Otoczenie jest objęte miejskim planem rewitalizacji doliny Bystrzycy, dzięki czemu powstanie jeszcze więcej miejsc do rekreacji i atrakcji turystycznych.

Legenda do mapy

dworzec

przystanek

stacje paliw

stacja pkp

kultura i sztuka

biblioteki

galerie handlowe

salony urody

sklepy i targi

gastronomia

fitness

sport i rekreacja

uczelnie i szkoły

parki

szpitale

kościoły

Wypoczywaj aktywnie lub ciesz się spokojną okolicą

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny objęte miejskim planem rewitalizacji doliny Bystrzycy

Revita 21 by Hvile Park to szczególne miejsce, idealne dla miłośników natury. Dzięki planom władz miasta okolica będzie jeszcze bardziej sprzyjała aktywnemu wypoczynkowi samemu, z rodziną lub ze zwierzętami. Między innymi zostaną rozbudowane ścieżki rowerowe i trakty piesze, dodane zostaną "psie pola" i miejskie plaże. Tereny zostaną obsadzone roślinami endemicznymi tego obszaru. Inne warte uwagi punkty planowane w kwartale Alei Unii Lubelskiej i Trasy Tysiąclecia to między innymi: przystań kajakowa, tereny zabawowo-rekreacyjne, rozlewisko Staw Królewski, gastronomia, zagospodarowanie Błoni Zamkowych, parkingi, HotSpot Wi-Fi, zieleń parkowa.

Okolica inwestycji ma wiele do zaoferowania

sąsiedztwo natury

bliskość Starego Miasta

tereny do rekreacji

Przyroda to nie wszystko. Lokalizacja to przyjaciel codzienności

W zasięgu ręki masz przystanki MPK, trasy wylotowe z miasta, centrum miasta, Dworzec Metropolitalny PKP i PKS.

Jeśli uwielbiasz rytm i klimat miasta, Revita 21 by Hvile Park będzie miejscem dla Ciebie. Trudno o lepsze miejsce do życia w Lublinie. Lokalizacja zapewnia bycie w centrum wydarzeń i swobodny dostęp do wszystkich istotnych punktów miasta. W zasięgu 21 kroków znajdują się także: bary, szpitale, hale sportowe, pływalnie, szkoły, teatry, kościoły, sklepy, targowiska, parkingi.

Umówmy prezentację

Zostaw swoje dane

Oddzwonimy do Ciebie

Sprawdź poprawność adresu e-mail i numeru telefonu

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży!

ul. Nałęczowska 175
20-831 Lublin

+48 512 876 195
biuro@hvilepark.pl

Treści zawarte na stronie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.