Poznaj Hvile Park

W Hvile Park wiemy, jak ważnym krokiem jest zakup mieszkania lub lokalu. Niezależnie od tego czy kupujemy je na potrzeby własne czy traktujemy je jako inwestycja, decyzja zawsze jest poważna i wymaga naszej wielkiej uwagi. Jako deweloper pragniemy budować kompromis pomiędzy wysoką rentownością, a najwyższą satysfakcją klienta końcowego.

Odwiedź nas w nowym biurze

Cały czas poszukujemy wyzwań, dlatego jednym z nich stała się chęć stworzenia nowej, komfortowej przestrzeni dla naszych klientów - miejsca do spotkań w wyjątkowym i wygodnym miejscu. Zapraszamy Was już dziś do biura sprzedaży.

Przejdź do listy dostępnych mieszkań

Mieszkania

Umówmy prezentację

Zostaw swoje dane

Oddzwonimy do Ciebie

Sprawdź poprawność adresu e-mail i numeru telefonu

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży!

ul. Nałęczowska 175
20-831 Lublin

+48 512 876 195
biuro@hvilepark.pl

Treści zawarte na stronie służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji inwestycji.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.